SZANOWNI RODZICE
Dyrektor Przedszkola Samorządowego w Goworowie uprzejmie informuje, że w ramach czynności związanych z uczęszczaniem dziecka do przedszkola w roku szkolnym 2016/2017 rodzice dzieci przyjętych i kontynuujących edukację przedszkolną zobowiązani są do podpisania z dyrektorem przedszkola umowy dotyczącej m.in. godzin pobytu dziecka w przedszkolu.
W tym celu należy zgłosić się do dyrektora przedszkola w dniach 29-30.08.2016r. w godzinach od 7:30 do 14:00.

dyr. Wiesława Wasilewska

SZANOWNI RODZICE!
ROK SZKOLNY 2015/2016 W NASZYM PRZEDSZKOLU JEST ROKIEM POŚWIĘCONYM W SZCZEGÓLNOŚCI STYMULOWANIU ROZWOJU DZIECI POPRZEZ KSZTAŁTOWANIE ICH UZDOLNIEŃ MATEMATYCZNYCH POD HASŁEM:
"CHĘTNIE ODKRYWAMY, PRZEKSZTAŁCAMY I DZIAŁAMY - Z MATEMATYKĄ PROBLEMÓW NIE MAMY!”
W TYM CELU WZBOGACAMY KĄCIKI MATEMATYCZNE W NASZYM PRZEDSZKOLU O RÓŻNEGO RODZAJU POMOCE SŁUŻĄCE M.IN. DO MIERZENIA, WAŻENIA CZY PRZELICZANIA.
DO UDZIAŁU W TEJ AKCJI ZAPRASZAMY WSZYSTKICH RODZICÓW. MILE WIDZIANE BĘDĄ PRZYNIESIONE Z DOMU np. RÓŻNEGO RODZAJU MIARY, WAGI, GUZIKI, KORALE, SZNURKI, TASIEMKI itp.

ZA POMOC I UDZIAŁ W TYM PRZEDSIĘWZIĘCIU SERDECZNIE DZIĘKUJEMY.

DRODZY RODZICE

"POCZYTAJMY RAZEM MAMA SŁOWA JA OBRAZEK"
To akacja promująca rodzinne czytanie bajek dzieciom. W tym celu gromadzimy w naszym przedszkolu zalegające w domu książeczki dla dzieci.Wszystkich rodziców zachęcamy do przekazania ich na rzecz przedszkola. Każda książka zostanie opatrzona klauzulą "POCZYTAJMY RAZEM" oraz zarejestrowana w spisie książek "Biblioteczka dla dzieci."
W każdy piątek rodzice będą mogli wypożyczyć dowolną książkę do wspólnego czytania zgodnie z koncepcją projektu "Poczytajmy razem mama słowa ja obrazek". Dla rodziców którzy w ciągu roku przeczytają najwięcej książek zostanie ufundowana nagroda.
Życzymy powodzenia.