Warsztaty logopedyczne

15 grudnia 2017 r. odbyły się w naszym przedszkolu zajęcia warsztatowe prowadzone przez pracowników Poradni Psychologiczno- Pedagogicznej w Czerwinie z Filą W Goworowie. Pani pedagog Marzena Żochowska oraz logopeda pani Patrycja Potrykus-Grochowina zapoznały dzieci z podstawowymi zasadami korzystania z książek. W trakcie zajęć dzieci uświadomiły sobie, że książka może być dobrym przyjacielem na wspólne spędzanie wolnego czasu, przewodnikiem na podróżowanie po świecie fantazji i wyobraźni. Spotkanie z dziećmi zakończyło się ustaleniem grupowego kontraktu korzystania z książek. Kontrakt zwieszono w przedszkolnym "Kąciku książki".
Po zajęciach warsztatowych dla dzieci panie spotkały się z rodzicami, dla których przygotowały prezentację multimedialaną na temat "Roli książki i telewizji w przygotowaniu dzieci do nauki czytania i pisania".
Dziękujemy paniom za to miłe spotkanie.
Relacja 2017-12-20, 10:58 | autor: Wiesława Wasilewska