Bal karnawałowy w przedszkolu

30.01.2018r. w przedszkolu odbył się „Bal karnawałowy” . Kolorowe dekoracje , serpentyny i baloniki wprowadzały w radosny czas oczekiwania na bal. Przedszkolaki z niecierpliwością czekały na moment , kiedy będą mogły założyć stroje balowe. Do wspólnej zabawy zaprosił wszystkich Pan Sprężynka ze Studia Artystyczno- Edukacyjnego „Bąbel Ziombel z Siedlec. Były wróżki, królewny, strażak Sam, policjant , spaidermen , który królował jako przebranie wśród chłopców. I wiele innych postaci z bajek. Dzieci z dumą prezentowały swoje stroje. Chętnie uczestniczyły w wesołych tańcach oraz licznych konkursach, w których nagrodą były baloniki. Oprócz zabawy i tańca nie mogło zabraknąć też słodkiego poczęstunku przygotowanego przez rodziców oraz pamiątkowych zdjęć .Mimo zmęczenia na twarzach dzieci gościł uśmiech. Były to chwile, które dostarczyły dzieciom miłych przeżyć i niezapomnianych wrażeń. Wszystkie przedszkolaki z niecierpliwością czekają na następny bal, który dopiero za rok.

Opracowała
mgr Beata Piechocka