Zgłoś Twoje dziecko do konkursu "Ruszaj z przedszkolakiem łamigłówek szlakiem"

Relacje

DZIEŃ BABCI I DZIADKA W PRZEDSZKOLU
„To, czego dzieci potrzebują w obfitości
dostarczają dziadkowie.
Dają bezwarunkową miłość, dobroć, cierpliwość,
poczucie humoru, komfort, lekcje życia.
Oraz, co najważniejsze, ciasteczka.”

Rudolph GiulianiDzień Babci i Dziadka to bardzo ważne wydarzenie w życiu każdego dziecka. Z tej okazji dzieci z Przedszkola Samorządowego w Goworowie przygotowały dla swoich najbliższych występy. Uroczystość odbyła się 1 lutego 2018r. w świetlicy w Brzeźnie. Na początku przypomniano jak istotną rolę w życiu każdego dziecka pełnią dziadkowie. Następnie przedszkolaki szczerze wyraziły swoje przywiązanie i szacunek kochanym Babciom i Dziadkom prezentując program artystyczny. Dziękowano za cierpliwość, opiekę i czas, jaki poświęcają swoim wnuczętom oraz za miłość. Dziadkowie otrzymali również upominki w postaci kalendarzy z fotografią swoich wnucząt. Dobrych rad udzielił także asp. Sławomir Subczyński przestrzegając seniorów przed osobami obcymi, nieznajomymi, którzy stosują metodę „ na wnuczka” i „ na policjanta” okradając starszych ludzi. Policjant prezentował film i radził jak nie dać się oszukać "fałszywemu" wnuczkowi czy policjantowi. Dziękujemy za wartościowe i pouczające spotkanie. Uroczystość zakończono wspólnym biesiadowaniem przy stole zastawionym domowym ciastem przygotowanym przez rodziców. Był to dzień pełen wzruszeń, uśmiechów i radości, nie tylko dla tych najmłodszych, ale także dla zaproszonych gości. Dziękujemy wszystkim Babciom i Dziadkom za wspaniałą zabawę i życzymy życia najdłuższego, szczęścia i zdrowia dobrego!

Podziękowania należy skierować w stronę naszych wspaniałych i prężnie działających rodziców, którzy zaangażowali się w organizację Dnia Babci i Dziadka.

Serdeczne podziękowania kierujemy również pracownikom Gminnego Ośrodka Kultury i Sportu w Goworowie pani Sylwii Wilczewskiej i panu Arkowi Kuśmierczykowi oraz pracownikowi świetlicy w Brzeźnie pani Dominice Minasiewicz.
Relacja 2018-02-02, 11:13 | autor: Urszula Kordasz
Przedszkolowo.pl logo