Teatrzyk w przedszkolu

W ramach cyklicznego spotkania z aktorami małych form teatralnych 8 lutego 2018 roku gościliśmy w naszym przedszkolu Teatr Profilaktyczny „Magik” z Białegostoku z przedstawieniem pt."Internetowe pułapki". Dobór przedstawień teatralnych w naszym przedszkolu nie jest przypadkowy.Tematyka ściśle powiązana jest zarówno z treściami wynikającymi z tematów kompleksowych jak i zagadnień rocznego planu pracy.Tym razem zgodnie z kierunkami polityki oświatowej państwa na rok szkolny 2017/2018 dotyczących bezpieczeństwa w internecie oraz odpowiedzialnego korzystania z mediów społecznych za pośrednictwem aktorów dzieci mogły zapoznać się zagrożeniami czyhającymi na nie w Internecie oraz konsekwencjach nadmiernego korzystania z komputera. Miejmy nadzieję, że nasze przedszkolaki zapamiętają dobre rady i będą umiejętnie dysponować czasem korzystania ze sprzętu multimedialnego.
Relacja 2018-02-09, 09:30 | autor: Wiesława Wasilewska