Wycieczka do ZOO i Hangaru 646

11 czerwca przedszkolaki pojechały na wycieczkę do ZOO i do Hangaru z trampolinami znajdującymi się w Warszawie. Mimo z rana niesprzyjającej pogody dzieci wybrały się z pozytywnym nastawieniem na atrakcje jakie je czekały w stolicy naszego państwa. W ZOO miały okazję zobaczyć niespotykane na co dzień zwierzęta i ptaki. Przemierzając kolejne alejki ogrodu zoologicznego, spotykały słonie, lwy, tygrysy, małpy, żyrafy, hipopotamy, żubry, zebry i wiele innych wspaniałych i ciekawych zwierząt. Dzięki lekko zachmurzonemu niebu, dzieci miały dużo energii na zwiedzanie, a mieszkańcy ZOO nie poukrywały się w cieniu, a odnalezienie ich nie było wielką trudnością. Widok małpek wprawił wszystkich w super humor, natomiast olbrzymie jaszczurki i węże wywołały strach, który jednak został przezwyciężony ogromną ciekawością. Po wizycie w ZOO zjedzeniu słodkiej bułeczki, dzieci pojechały do Hangaru 646. Polecono nam zabrać stroje sportowe, a na miejscu dostaliśmy specjalne skarpetki antypoślizgowe. Gdy weszliśmy do głównej hali naszym oczom ukazała się ogromna przestrzeń złożona z wielu trampolin. Instruktor przeprowadził z nami profesjonalną rozgrzewkę i prezentował kolejne ćwiczenia do naśladowania. Skokom, obrotom, przewrotom nie było końca, oczywiście pod czujnym okiem trenera. Wszyscy uczestnicy wycieczki zgodnie stwierdzili, że jeszcze chętnie by tam wrócili. Po wyhasaniu się na trampolinach zjedzeniu posiłku większość dzieci w drodze powrotnej zasnęła w autokarze. Był to po prostu dzień pełen wrażeń.
Wycieczka do ZOO i do parku trampolin była kolejną ciekawą przygodą dla dzieci z naszego przedszkola.
Relacja 2018-06-12, 19:44 | autor: Barbara Ostrowska