Wycieczka do OCK w Ostrołęce

W dniu 13.06.2018r przedszkolaki pojechały do Ostrołęckiego Centrum Kultury w Ostrołęce na „Opowieści z Lodowej Krainy”- w wykonaniu aktorów z Teatru Współczesnego w Krakowie. Bohaterowie spektaklu Olaf, Sven, Elza ,Anna i Kris przeżyli niezwykłą przygodę. To niezwykła muzyczna opowieść o dwóch siostrach księżniczkach, które mieszkały w szczęśliwym królestwie. Po tajemniczym zniknięciu ukochanej siostry Elza postanowiła odnaleźć Annę za wszelką cenę. Poszukiwania wiązały się z długą wędrówką .Ale wszystko kończy się dobrze .Gdy Anna zostaje odnaleziona przez swych bliskich staje się cud, do dzięki miłości Elza topi lód jej zamrożonego złym czarem serca. Przedstawienie bardzo podobało się młodej publiczności. Dzieci były zachwycone grą świateł, zmieniającymi się dekoracjami oraz efektami dźwiękowymi. Była to piękna opowieść muzyczna z piosenkami , zarówno zabawna jak i wzruszająca. Spektakl wzbudził wiele pozytywnych emocji o czym świadczyły ich uśmiechy i komentarze po zakończonym przedstawieniu.

Opracowała:
Beata Piechocka