OGŁOSZENIE Z ZEBRANIA Z RODZICAMI

NA ZEBRANIU OGÓLNYM ZORGANIZOWANYM W DNIU 22.11.2018r. ZGODNIE Z TEMATYKĄ SPOTKANIA WSPÓLNIE Z RODZICAMI PODJĘTO NASTĘPUJĄCE USTALENIA :
1. 6.12.2108 r. zostanie zorganizowany wyjazd do Ostrołęki do Salonu Zabaw Fantazja oraz na lekcję warsztatową pt. „Barwy i symbole narodowe” w Muzeum Kultury Kurpiowskiej w Ostrołęce w ramach „MIKOŁAJEK”. Rodzice pokrywają koszty biletów wstępu i przejazdu autokaru. Przedszkole funduje upominek mikołajkowy w postaci „KINER JAJKA”.

2. Uroczystość „Jasełkowa” w przedszkolu odbędzie się 14.12.2018 r. o godz. 13:30. Zgodnie z ustaleniami rodzice tradycyjnie włączają się w przygotowanie słodkiego poczęstunku zgodnie z listą z dziennika.

3. „Bal karnawałowy” w przedszkolu pod kierunkiem Pana Sprężynki ze Studia Artystyczo-Edukacyjnego „BĄBEL ZIOMBEL” odbędzie się 14.01.2019 r. Również na te uroczystość rodzice przygotowują słodki poczęstunek dla dzieci.

4. 22.01.2019 r. w Ośrodku Edukacji Regionalnej w Lipiance zorganizowana zostanie uroczystość z okazji „Dnia Babci i Dziadka”. Podobnie jak na poprzednie uroczystości rodzice pomagają w przygotowaniu słodkiego poczęstunku zgodnie z listą z dziennika.

Szczegółowe informacje dotyczące przebiegu w/w uroczystości opisane zostaną w odrębnych ogłoszeniach.

dyr. Wiesława Wasilewska
Relacja 2018-11-23, 11:51 | autor: Wiesława Wasilewska