Przedszkolaki poznają zawód sprzedawcy - wycieczka do sklepu

W dniu 14.03.2019r. przedszkolaki wybrały się na wycieczkę do pawilonu handlowego „ Perfect” w Goworowie celem poznania kolejnego zawodu, tym razem sprzedawcy. Dzieci dowiedziały się, że ten duży pawilon to sklep wielobranżowy podzielony na cztery działy w którym można kupić praktycznie wszystko: sprzęt AGD, pasmanterię, obuwie, odzież, zabawki, artykuły chemiczne oraz spożywcze itp. Bardzo miła obsługa sklepu nas przyjęła. Przedszkolaki uważnie uczestniczyły w zajęciach praktycznych. Poznały trudną i odpowiedzialną pracę sprzedawcy. Dowiedziały się, co to jest kasa fiskalna, waga i paragony. Nasi milusińscy pamiętali o kulturalnym zachowaniu i o dobrych manierach. Serdecznie dziękujemy ekspedientom za ciekawe przedstawienie tematu, a właścicielom za możliwość zwiedzenia sklepu.

Zdjęcia: Anna Brejnak
Relacja 2019-03-20, 19:16 | autor: Urszula Kordasz