Przedszkolaki poznają zawód muzyka

Dnia 15.03.2019r. przedszkolaki uczestniczyły w zajęciach muzycznych zorganizowanym w Gminnym Ośrodku Kultury Sportu i Rekreacji przez Pana Arkadiusza Kuśmierczyka i Pana Damiana Kośnika poznając jednocześnie zawód muzyka. Panowie wprowadzili dzieci w świat wspaniałej muzyki. Przedszkolaki poznały instrumenty takie jak: akordeon, perkusja, syntezator, gitara: akustyczna, elektryczna, basowa. Miały możliwość nie tylko obejrzenia tych instrumentów, poznania ich budowy, słuchania jakie dźwięki wydają, ale także zagrania na nich. Naszym milusińskim sprawiło to wiele radości. Dzieci zaśpiewały również znane im piosenki przy akompaniamencie poznanych instrumentów. Dziękujemy bardzo pracownikom GOKSiR za ciekawą i pouczającą lekcję muzyczną.

Zdjęcia: Anna Brejnak
Relacja 2019-03-20, 19:18 | autor: Urszula Kordasz