Z wizytą w przychodni „Vita - med.”

Na czym polega praca lekarza, pielęgniarki oraz rehabilitanta, a także co znajduje się w przychodni lekarskiej dowiedziały się przedszkolaki dnia 27.03.2019 r. Dzieci z naszego przedszkola zostały przyjęte w przychodni „Vita- Med” bardzo serdecznie. Przedszkolaki odwiedzając kolejno pomieszczenia miały okazję zapoznać się z pracą lekarzy, pielęgniarek, rehabilitantów. Zobaczyły jak wyglądają gabinety lekarskie i jakich narzędzi używa personel medyczny w trakcie swojej pracy . Dzięki wizycie w przychodni dzieci miały szansę przezwyciężyć uczucie lęku przed pracownikami medycznymi, a także wzbogacić słownictwo związane z przychodnią lekarską. Była to wyjątkowa wizyta po której wszyscy jednogłośnie stwierdzili, że chcieliby zostać lekarzami. Na koniec starszaki zaśpiewały piosenkę o wiośnie, a maluszki powiedziały wierszyk o czystości. Za wzorowe zachowanie, a także duże zainteresowanie, dzieci otrzymały pamiątkowe naklejki i notesiki.
Relacja 2019-03-31, 12:51 | autor: Barbara Ostrowska