Akcja charytatywna dla zwierząt ze schroniska „Canis”

W naszym przedszkolu zorganizowaliśmy akcję charytatywną dla zwierząt ze schroniska „Canis” w Kruszewie. Zbiórka trwała przez dwa tygodnie od 15.05 do 31.05. 2019 r. Organizatorem akcji była pani Barbara Ostrowska. Dzieci wspólnie ze swoimi rodzicami bardzo chętnie wzięły udział w zbiórce karmy dla potrzebujących zwierząt. Zebraliśmy bardzo dużo karmy suchej i mokrej, która została przekazana do schroniska dzięki pani Agnieszce Dudziec. Dzieci były bardzo szczęśliwe, że chociaż w taki sposób mogły wesprzeć zwierzątka ze schroniska. Los bezdomnych, porzuconych zwierząt nie jest obojętny dzieciom naszego przedszkola. Dlatego dziękujemy serdecznie wszystkim przedszkolakom i rodzicom, za włączenie się w zorganizowaną akcję charytatywną. Dzielenie się tym co mamy – to dobry nawyk.
Relacja 2019-06-05, 22:52 | autor: Barbara Ostrowska