Konkurs piosenki pt. „Najukochańsza Matka”

4.06. 2019 r. odbył się w naszym przedszkolu konkurs wokalny pt. „Najukochańsza Matka”. Dzieci mogły przygotowywać się do konkursu od początku maja. Chętne przedszkolaki zaśpiewać piosenkę o mamie lub o Matce Bożej do wyboru. Do konkursu zgłosiło się 6 dzieci, wszystkie pięknie zaśpiewały przygotowane piosenki. Z grupy maluszków wystąpiła Blanka Dąbrowska i Seweryn Ostrowski, natomiast z grupy starszaków zaśpiewały Amelia Brejnak, Małgosia Żebrowska, Dawid Kordasz i Lena Radecka. Występy wszystkim bardzo się podobały i w nagrodę dzieci otrzymały dyplomy, a także upominki ufundowane przez przedszkole. Konkurs został zorganizowany przez Barbarę Ostrowską we współpracy z panią Urszulą Napiórkowską.
Relacja 2019-06-05, 23:02 | autor: Barbara Ostrowska