Konkurs fotograficzny pt. " GOWOROWO-MOJA MAŁA OJCZYZNA"

7.06.2019r. podczas uroczystości Dnia Rodziny został rozstrzygnięty konkurs fotograficzny pt. "GOWOROWO – MOJA MAŁA OJCZYZNA". Organizatorem była Urszula Kordasz. Celem konkursu była m.in. prezentacja i popularyzacja fotografii promujących Gminę Goworowa (np. przyroda, architektura, wydarzenia czy tradycja), krzewienie wśród dzieci postaw patriotycznych w kontekście historii państwa i narodu polskiego, promowanie pasji fotograficznych wśród przedszkolaków, a także rozwijanie dziecięcej wyobraźni. 9 dzieci z naszego przedszkola wraz z rodzicami wzięły udział w konkursie. Zdjęcia były ciekawe i wyjątkowe, wszyscy uczestnicy zostali wyróżnieni oraz otrzymali nagrody i pamiątkowe dyplomy. Prace zostały zaprezentowane na wystawie pokonkursowej na Dniu Rodziny. Wszystkim uczestnikom serdecznie dziękujemy za zaangażowanie i gratulujemy pomysłowości.

Relacja 2019-06-09, 14:38 | autor: Urszula Kordasz