Comiesięczne spotkania z panią bibliotekarką

Przedszkolaki w minionym półroczu miały możliwość uczestniczyć w comiesięcznym słuchaniu czytanych legend przez panią Ewę Wyrębek kierownika Gminnej Biblioteki Publicznej w Goworowie. Pani Ewa odwiedzała nasze przedszkole w każdy pierwszy poniedziałek miesiąca poczynając od marca, tylko ostatnie spotkanie odbyło się w środę 3.07.2019 r. Pani kierownik na spotkania zabierała ze sobą pacynkę Klementynkę, która bardzo przypadła dzieciom do gustu. Lubiły ją dotykać, głaskać, a także z nią rozmawiać. Dzieci z ciekawością słuchały polskich legend czytanych przez panią bibliotekarkę. Chętnie odpowiadały na zadawane pytania, poszerzając przy tym swoje słownictwo, a także budując dłuższe wypowiedzi. Dziękujemy pani kierownik Ewie Wyrębek za poświęcony czas naszym przedszkolakom.

Zdjęcia Agnieszka Dudziec
Relacja 2019-07-03, 21:17 | autor: Barbara Ostrowska