ORGANIZACJA NOWEGO ROKU SZKOLNEGO 2020/2021 W PRZEDSZKOLU SAMORZĄDOWYM W GOWOROWIE

SZANOWNI RODZICE !
Nowy rok szkolny 2020/2021, na który wszyscy czekaliśmy z nadzieją na powrót do normalności, niestety rozpoczniemy w rygorze wytycznych GIS z dnia 25 sierpnia 2020r.
W związku z powyższym organizacja pracy przedszkola zgodnie z wytycznymi GIS wymusza na nas zastosowanie odpowiednich procedur bezpieczeństwa. Bardzo proszę o zapoznanie się z poniżej załączonymi materiałami oraz przygotowanie dzieci na nowe warunki organizacyjne.
Dla wielu przedszkolaków powracających po długiej przerwie do przedszkola nieco opustoszałe sale mogą być niemiłym zaskoczeniem. Dlatego bardzo ważne jest abyście Państwo przygotowali dzieci na te zmiany.

Jednocześnie informuję,że w związku ze zmianą uchwały Rady Gminy Goworowo w sprawie opłat zaświadczenia przedszkolne od tego roku szkolnego nie będą zawierane z Państwem umowy o świadczenia przedszkolne. Opłaty za przedszkole naliczane będą na podstawie deklarowanego czasu pobytu dziecka w przedszkolu we wniosku zgłoszeniowym dla dzieci objętych rekrutacją na rok szkolny 2020/2021 i deklaracji kontynuacji dla dzieci kontynuujących edukację przedszkolną.

Tradycyjnie pierwszy dzień nowego roku szkolnego to w naszym przedszkolu normalny dzień pracy, tzn. że dzieci mogą pozostać w czasie zdeklarowanym przez rodzica. Nie odbywa się tego dnia tzw. uroczystość rozpoczęcia nowego roku szkolnego.

dyr.Wiesława Wasilewska
Relacja 2020-08-27, 22:45 | autor: Wiesława Wasilewska