DZIEŃ BABCI I DZIADKA

21 stycznia był Dzień Babci, a 22 stycznia Dzień Dziadka. Z tej okazji w Przedszkolu Samorządowym w Goworowie dn. 24 stycznia 2014 r. odbyła się huczna impreza.
Maluchy i starszaki z tej okazji zaprosiły swoich dziadków na występy artystyczne. Młodsze dzieci wystąpiły z opowieścią wigilijną pt. „O tym jak gwiazdeczka mała serca ludziom rozgrzewała” . Starszaki natomiast przedstawiły legendę pt. „Jaś grajek i królowa Bona”. Mali artyści przygotowali również specjalny repertuar składający się z wierszy i piosenek. Wszystko po to, aby wyrazić babciom i dziadkom wdzięczność za ich dobroć, za to, że służą im swoim czasem, cierpliwością i doświadczeniem. Natomiast goście z dumą patrzyli na swoje pociechy, gromkimi brawami podziękowali im za występy. Po części artystycznej dzieci złożyły życzenia, wręczając swoim gościom upominki w postaci kalendarzy ze zdjęciem przygotowane przez p. Barbarę Ostrowską oraz zaprosiły na słodki poczęstunek. Spotkanie przebiegało w serdecznej atmosferze przy wspólnym śpiewie piosenek biesiadnych do których przygrywał na akordeonie w ramach współpracy pracownik GOKSiR p. Rafał Ostrowski. Dziękujemy babciom i dziadkom za liczne przybycie.
Relacja 2014-02-02, 19:34 | autor: Barbara Ostrowska