Bądź bezpieczny na drodze- wizyta policjantów w przedszkolu

30.10.12r. gościliśmy w naszym przedszkolu policjantów: panią Bożenę Piersę i pana Tomasza Żerańskiego z Komendy Miejskiej Policji w Ostrołęce. Tematem spotkania było zapoznanie dzieci z zasadami ruchu drogowego, oraz nauka bezpiecznego przechodzenia przez ulicę. Dzieci z dużym zainteresowaniem słuchały policjanta, który uczulał przedszkolaków na zachowanie szczególnej ostrożności podczas przechodzenia przez ulicę. Sprawdził również wiedzę dzieci. Każde dziecko wiedziało, że przez ulicę przechodzimy po pasach i na zielonym świetle.Policjant przestrzegał również dzieci przed tym, aby same nie opuszczały przedszkola, nie rozmawiały z nieznajomymi, nie otwierały drzwi obcym oraz nie oddalały się od rodziców w miejscach publicznych.

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć ze spotkania z policjantami.
Relacja 2012-11-07, 10:33 | autor: Urszula Kordasz