Spacer do biblioteki

Dnia 18.05. 2018r przedszkolaki wybrały się z wizytą do Gminnej Biblioteki Publicznej w Goworowie. Pani bibliotekarka oprowadziła dzieci po pomieszczeniach biblioteki, wyjaśniła w jaki sposób można założyć kartę biblioteczną, aby wypożyczyć książki. Dzieci obejrzały półki z książkami, ale najbardziej zainteresowały je te przeznaczone dla najmłodszych .Przedszkolaki wybrały sobie po książeczce i wspólnie oglądały ilustracje, wymieniały się między sobą . Na koniec spotkania Pani bibliotekarka zachęcała dzieci do odwiedzania biblioteki wraz z rodzicami, przeczytała dzieciom wiersz z literatury dziecięcej . Spotkanie to bardzo podobało się przedszkolakom i obiecały, że jeszcze nie raz odwiedzą to miejsce.

Opracowała:Beata Piechocka
Zdjęcia; Anna Brejnak