TEATRZYK W PRZEDSZKOLU ZE SPEKTAKLEM

TEATRZYK W PRZEDSZKOLU ZE SPEKTAKLEM " DROGOWY ZAWRÓT GŁOWY"

8.10.2018r. w Przedszkolu Samorządowym w Goworowie ponownie gościliśmy grupę teatralną ze Studia Artystycznego AKADA z Suwałk. Aktorzy przedstawili spektakl pt.” Drogowy zawrót głowy”. Przesłanie zaprezentowanego teatrzyku było bardzo pouczające. Przedszkolaki wspólnie z bohaterką przedstawienia Krysią przenieśli się do Krainy Drogowskazów. Dzieci aktywnie uczestniczyły w spektaklu, rozwiązywały zagadki dotyczące przepisów ruchu drogowego. Wiedziały doskonale jak wygląda znak drogowy „STOP”, sygnalizator świetlny, przejście dla pieszych „ZEBRA” i do czego służą odblaski. Przypomniały sobie również prawidłowe zachowania w różnych sytuacjach wobec nieznajomych. Spektakl był ciekawą lekcją wychowawczą. Dzięki niemu nasze przedszkolaki poszerzyły i utrwaliły swoją wiedzę z zakresu bezpieczeństwa.
wpis edytowano 2018-10-15, 10:06