W zdrowym ciele zdrowy duch

IMG-20190_qsrwwrnW kwietniu br. na sali gimnastycznej Szkoły Podstawowej nr 36 w Bytomiu odbyła się Spartakiada Przedszkolaków.
Do zawodów przystąpiły dzieci w wieku 5 do 6 lat z publicznych przedszkoli znajdujących się w niedalekiej okolicy szkoły.

Po podzieleniu przedszkolaków na kilkuosobowe grupy zawody się rozpoczęły. Dzieci musiały poradzić sobie min z takimi konkurencjami jak: bieg slalomem, bieg pod i nad płotkiem lekkoatletycznym, rzut do kosza i zbijanie kręgli.IMG-20190_qsrwwre[ Każde przedszkole, ubrane w kolorowe koszulki , przygotowało okrzyki sportowe. Udział w zawodach był okazją do wspólnej zabawy i przyniósł dzieciom wiele radości i satysfakcji.
Kiedy sportowa część dobiegła końca na przedszkolaków czekały medale. IMG201904_qsrwwrw
wpis edytowano 2019-05-19, 20:59